Často kladené otázky

Často kladené otázky

Dokážeme Vám obstarat úklid již do dvou hodin od obdržení objednávky. V takovýchto speciálních případech je ovšem cena vždy domlouvána individuálně. Běžně se úklid provádí do 24 hodin od obdržení objednávky nebo později. Při včasnější objednávce Vám naše úklidová firma nabídne příznivější ceny.

Cena za úklid závisí především na těchto součástech:

  1. Záleží, zda se jedná o jednorázový, nebo pravidelný úklid. Na pravidelný úklid dává naše úklidová firma slevy v řádech desítek procent. Minimální cenu jednorázového úklidu máme stanovenu na 960 Kč, je-li úklid prováděn v Praze, a 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha.
  2. Dále záleží na času, který máme na přípravu úklidu. Pokud potřebujete úklidové služby do 24 hodin, jsou náklady o 20% vyšší. TopCleaning pro Vás dovede zajistit úklid dokonce i do dvou hodin od objednání. Zde se ale ceny domlouvají případ od případu.
  3. Rozhodující je také doba provádění úklidu. Například při noční práci musíme platit zaměstnancům vyšší plat, což se projeví i v konečné ceně, kterou účtujeme.
  4. Důležitý je rovněž stupeň znečištění prostor, kde je prováděny úklid. Je-li Váš objekt velice silně znečištěn a úklid je silně obtížný, může se cena za úklid navýšit v krajním případě i o 40%.

Každopádně. U úklidové firmy TopCleaning pracují výhradně svědomití a nekonfliktní zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem. Na požádání Vám můžeme ukázat notářsky ověřené kopie výpisů z rejstříku trestů našich zaměstnanců.

Úklidová firma TopCleaning si účtuje dopravné v závislosti na tom, zda je úklid prováděn v Praze, nebo mimo ni. Na území Hlavního města Prahy je to paušálně 300 Kč, mimo území Hlavního města Prahy pak 12 Kč/km/cesta, pokud se s klientem nedomluvíme individuálně.

K tomu není důvod, pokud se nejedná o nadstandardní služby, které jiné úklidové firmy nenabízejí. Jak se můžete přesvědčit porovnáním našich cen s cenami jiných úklidových firem, úklid u nás rozhodně není drahý. Naše ceny jsou navíc konečné a dodatečně Vás ničím nepřekvapí. Dovedeme se přizpůsobit každému zákazníkovi a jeho finančním možnostem.

Dodržování všech smluvených termínů je pro úklidovou firmu TopCleaning jedním ze základních pravidel. Proto od nás máte záruku dodržení všech termínů. Kdyby došlo naší vinou ke zpoždění, získáváte od nás slevu na úklid nebo nějakou milou pozornost, abyste viděli, že naše úklidová firma si Vás, našich klientů, váží.

Podaří-li se Vám najít úklidovou firmu ve Vašem blízkém okolí, může se vyplatit kontaktovat tuto firmu, protože úklidové firmy si obvykle účtují dopravné, které se potom promítne do koncové ceny za úklid. Naše úklidová firma si u úklidu v rámci Prahy účtuje paušální dopravné 300 Kč a u zakázek mimo území Hlavního města Prahy potom 12 Kč/km/cesta.

U jednorázového úklidu má úklidová firma TopCleaning stanovenou minimální cenu 960 Kč (popř. 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha). Tyto minimální ceny ovšem platí jenom u našich nových zákazníků a jednorázových úklidů. Se stálými zákazníky a u pravidelných úklidových prací se minimální ceny vždy domlouvají individuálně mezi zákazníkem a naší firmou.

Převezmeme všechny problémy, které úklid obnáší, do své kompetence a jistě poznáte příjemný rozdíl hned od počátků naší spolupráce.

S naší firmou uvidíte, že zákazník je pro nás na prvním místě. K Vaší spokojenosti jsme schopni zařídit úklid v jakoukoli denní i noční hodinu na libovolném místě.

Ušetřete cenný čas a vyřiďte vše potřebné rychle, v pohodlí pracovny přímo od svého počítače. Pracovníci naší úklidové firmy obratem odpoví na Všechny Vaše dotazy, a to v průběhu celých 24 hodin denně prostřednictvím internetu i telefonní linky.

Všechny připomínky nebo požadavky vyřešíme se službou EXPRESS v minimálním čase. Jak přesně postupujeme, když naši firmu kontaktujete, naleznete zde.

Od způsobu provádění úklidových prací přes dobu, kdy je úklid prováděn, po všechny ostatní vlastnosti úklidu, vše vždy přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům.

Úklidová firma TopCleaning se dovede postarat také o generální úklid nebo údržbu chodníků a jiných venkovních ploch, odklízení sněhu a jiné práce.

Nabízíme rovněž mytí oken a skleněných výloh, extrakční čištění koberců nebo strojní čištění garáží. Naše pravidelné i jednorázové úklidové služby Praha vždy oceňovala.

Pojďte s dobou a nechejte všechny popsané práce profesionálům.

nezávazná poptávka našich služeb

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a archivováním poskytnutých údajů a jejich poskytováním třetím osobám, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.