HODINOVÝ MANŽEL

HODINOVÝ MANŽEL

Hodinový manžel je vlastně takový zručný domácí kutil, který udělá práce všeho druhu. Opraví Vám v domácnosti, v kanceláři nebo třeba na chatě rozbité židle, kapající kohoutky, pověsí obrazy, svítidla, poseká trávu, uklidí po oslavě apod.

Úklid či jiné práce kompletního rozsahu poskytujeme po celé Praze a to s dostupností do několika hodin od zavolání. Hodinový manžel pomůže, pokud rychle potřebujete uvést domácnost do původního stavu po rekonstrukci, přestavbě či nečekané havárií potrubí, elektrického vedení a žádná šikovná pomocná ruka není k dispozici.

SLUŽBY HODINOVÉHO MANŽELA

  1. Malířské práce – výmalba bytu, kanceláře, nátěry dveří, oken, plotů
  2. Montáž nábytku – montáž a kompletace nábytku
  3. Drobné instalatérské práce – čištění sifonů a odpadu, oprava či výměna vodovodní baterie
  4. Zahradnické práce – sekání trávy, hrabání listí, sázení, odvoz biologického odpadu, rytí, česání ovoce, čištění bazénů
  5. Drobné opravy v domácnosti – zavěšení obrazu, poličky, záclon, pokládka koberců, plovoucí podlah, drobné svařování, montáž žárovek, světel, zásuvek, drobné stavební opravy, opravy děr ve zdi, vrtání do zdi

Veškeré nabízené práce provádíme s odpovídající profesionalitou a šikovností. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní řemeslníci, kteří prošli náročným výběrem a zvládají veškeré nástrahy údržby či úklidu bytu, domu, nebo kanceláře a vždy si po sobě uklidí.

Hodinový manžel disponuje potřebným technickým vybavením nezbytným k tomu, aby byly práce, jež si objednáte, zvládnuty v co nejkratším možném termínu vždy čistě a kvalitně.

Pokud máte požadavek na některou z činností, která je zde uvedena, neváhejte a kontaktujtehodinového manžela a domluvíme se na dalším postupu.

Poptat naše služby

Vyplňte tento krátký formulář a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.