Hodinový manžel

Hodinový manžel

Hodinový manžel je vlastně takový zručný domácí kutil, který udělá práce všeho druhu. Opraví Vám v domácnosti, v kanceláři nebo třeba na chatě rozbité židle, kapající kohoutky, pověsí obrazy, svítidla, poseká trávu, uklidí po oslavě apod.

Úklid či jiné práce kompletního rozsahu poskytujeme po celé Praze a to s dostupností do několika hodin od zavolání. Hodinový manžel pomůže, pokud rychle potřebujete uvést domácnost do původního stavu po rekonstrukci, přestavbě či nečekané havárií potrubí, elektrického vedení a žádná šikovná pomocná ruka není k dispozici.

Veškeré nabízené práce provádíme s odpovídající profesionalitou a šikovností. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní řemeslníci, kteří prošli náročným výběrem a zvládají veškeré nástrahy údržby či úklidu bytu, domu, nebo kanceláře a vždy si po sobě uklidí.

Hodinový manžel disponuje potřebným technickým vybavením nezbytným k tomu, aby byly práce, jež si objednáte, zvládnuty v co nejkratším možném termínu vždy čistě a kvalitně.

Pokud máte požadavek na některou z činností, která je zde uvedena, neváhejte a kontaktujte hodinového manžela a domluvíme se na dalším postupu.

Služby hodinového manžela

Čištění a opravy sifonů, odpadu, vodovodní baterie, …

Výměna a montáž žárovek, vypínačů, zásuvek, svítidel, …

Výmalba bytu, kanceláře, nátěry dveří, oken, plotů, …

Sekání trávy, hrabání listí, sázení, odvoz odpadu, …

Pokládka koberců, plovoucí podlah, drobné svařování, …

Montáž a kompletace nábytku, …

nezávazná poptávka našich služeb