GENERÁLNÍ ÚKLIDY BYTŮ, DOMŮ A KANCELÁŘÍ

Kromě pravidelného úklidu zajišťujeme také vybrané jednorázové práce. Pomáháme vám tak šetřit čas, o který přijdete, pokud se budete jednorázovému úklidu věnovat sami. Naše služby jsou vhodné pro firmy i domácnosti, které se chtějí zbavit starostí s úklidem.


Potřebujete rychle a kvalitně uklidit dům, byt nebo firemní prostory? Rádi vám pomůžeme. Záleží jenom na vás, jaké úklidové služby si objednáte. Naši lidé se mohou zaměřit na vybrané části vašich prostor nebo naopak provést kompletní úklid od mytí oken a dveří přes odstranění prachu ze všech ploch až počištění koberců, teras i balkonů.

ÚKLID PO STAVEBNÍCH PRACÍCH

Po skončení stavebních úprav je nezbytné provést úklid zbylého materiálu, suti, odpadu, prachu a dalších nečistot. Pokud využijete našich služeb, postaráme se, aby po rekonstrukci vašeho domu, bytu nebo kanceláře zůstaly jen krásné nové interiéry.

Máte zájem o něco jiného? Na přání našich zákazníků rovněž zajišťujeme některé další úklidové práce. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

  • Mytí oken a dveří
  • Čištění zrcadel i prosklených ploch
  • Úklid sociálního zařízení

HLAVNÍ VÝHODY

  • Pracujeme s moderní technikou a osvědčenými čisticími prostředky. Jednorázový úklid provedeme v rekordním čase.
  • Stejně jako u ostatních našich služeb i během jednorázového úklidu průběžně kontrolujeme, zda jeho kvalita odpovídá vašim požadavkům.

Podívejte se na příklady níže, jakými zakázkami se v této kategorii zabýváme:

Poptat naše služby

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům.
Vyplňte tento krátký formulář a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.