Většina nových bytových domů či kancelářských komplexů disponuje velkokapacitní garáží, s jejímž úklidem může pomoci úklidová firma. Strojní čištění garáží je rychlé a efektivní. Ačkoliv bývá čištění garáží často opomíjené, není dobré je podceňovat. S každým vozidlem se do garáže dostává množství nečistot, které mohou nejen kazit vizuální dojem, ale také časem poškodit betonový povrch garáže, jehož oprava by následně byla velmi nákladná. Úklid garáží vám nabízí naše úklidová firma v rámci pravidelného úklidu či jako jednorázový úklid.

ÚKLID GARÁŽÍ – PROČ SE VYPLATÍ

Naše úklidová firma zajišťuje pomocný personál do hotelů a restaurací, který Vás kdykoli zbaví problémů s nedostatkem pracovních sil. Náš pomocný personál zvládne vše, co bude třeba. Vypomůže v kuchyni, provede běžný úklid menšího rozsahu nebo jinak nahradí Vaše vlastní zaměstnance.

Naše úklidová firma se dlouhodobě postará o čistotu vašich garáží. Frekvenci čištění garáží rozhodnete samozřejmě sami, rádi Vám poskytneme doporučení na základě vytíženosti garáží a ročním období. Pravidelný úklid zvyšuje životnost vaší garáže, čistotu ocení také všichni návštěvníci či obyvatelé dané budovy.

JAK ÚKLID PROBÍHÁ

  • Vysátí hrubých nečistot. Základem je odstranění hrubých nečistot s pomocí průmyslového vysavače.
  • Vykartáčování povrchu. Po odstranění velkých nečistot je celý povrch důkladně očištěn kartáčovacím strojem
  • Nanesení ochranného prostředku. Kartáčovací stroj nanáší zároveň s čištěním speciální ochranný prostředek na beton, který prodlužuje jeho životnost a chrání povrch před poškozením.

JAK ČASTO SLUŽBU VYUŽÍVAT

Jako s každou službou je nejlépe čištění garáží využívat pravidelně. Rádi ovšem zajistíme i jednorázový úklid, který také pomůže povrch ochránit, byť ne tak efektivně jako pravidelný servis. Jak často garáže čistit závisí především na počasí a namáhanosti prostor. V létě stačí v málo frekventovaných garážích bytového domu úklid provádět cca jednou za 3-4 měsíce, u namáhaných garáží administrativních budou alespoň jednou za 2,5 až 3 měsíce. V zimně, kdy se do garáží na kolech aut dostávají zbytky sněhu, nebo agresivní sůl či množství štěrku se doporučuje čistit každých 14 dní až 3 týdny.

KOLIK TO STOJÍ?

Nacenění všech našich služeb je vždy individuální. Nejvýhodnější variantou spojit službu čištění garáží s komplexním úklidovým servisem. Obraťte se na nás a rádi Vám nabídneme tu nejlepší variantu a vysvětlíme samotnou službu.

KONTAKT A DALŠÍ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Jsme připraveni pomoci Vám s každým úklidem, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, jsme tu pro Vás 24 hodin denně a rádi pro Vás zdarma připravíme cenovou nabídku. Samozřejmě provádíme i všechny ostatní úklidové služby. Čistota jde ruku v ruce s dobrou reprezentací firmy, proto nepodceňujte čištění garáží.