Naše firma, tak jako mnoho jiných v současné době, nabízí své služby k dispozici pro školy a školky. V poslední době se stává čím dál častěji, že školy či školky, ať už soukromé či státem zřizované, využívají služeb úklidových firem.

PROČ SPOLUPRACOVAT S ÚKLIDOVOU FIRMOU?

  • Usnadnění administrativy. Odpadají starosti se správou úklidového personálu, vše řeší úklidová firma.
  • Úklid včas a důkladně. Nemusíte řešit kontrolu úklidu, kvalitní firma si kontroluje kvalitu sama. V případě nemocí nemusíte shánět náhrady, po podpisu smlouvy se můžete spolehnout na čisté prostory.
  • Úklid bez starostí. Stejně jako nemusíte řešit přítomnost uklízeček, tak se úklidová firma postará i o dostupnost prostředků. Všechny pomůcky pro úklid zajišťujeme samy, v případě potřeby můžeme po dohodě i doplňovat hygienické prostředky.
  • Úspora peněz. Díky velkoobchodnímu odběru prostředků a pomůcek Vám můžeme nabídnout značnou úsporu peněz, to se týká i případné dodávky hygieny.

JAK ÚKLID ŠKOL VLASTNĚ PROBÍHÁ?

Vždy záleží na domluvě s klientem, naše služby jsou flexibilní a přizpůsobíme se vždy maximálně vašim potřebám. Vždy Vám však poskytneme maximální čistotu. Ve školách a školkách speciálně používáme 100% zdravotně nezávadné dezinfekční prostředky bez vůně. Prostory vždy před úklidem pečlivě prohlédneme a doporučíme, jak by mělo čištění probíhat, vždy záleží na Vás, jaké služby si vyberete. Jako všude, ve školách obzvláště, přistupujeme k úklidu zodpovědně a důkladně čistíme všechny prostory.

DALŠÍ SLUŽBY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Škola nejsou jen učebny a chodby a úklid není jen vytírání podlahy, proto můžeme i školám nabídnout naše další služby v rámci komplexních úklidových služeb. Můžete využít například také strojní čištění parket tělocvičně, údržbu zeleně či odklízení sněhu venku.
V případě zájmu zajistíme zároveň úklid kuchyně, která ve vytíženém školním provozu potřebuje účinnou péči a maximální čistotu

Podívejte se na příklady níže:

KONTAKTUJTE NÁS

Neváhejte a kontaktujte nás hned! Jsme profesionálové a vždy zodpovědně přistupujeme ke každé poptávce. Proto s Vámi dohodneme prohlídku, během které Vám rádi podrobně vysvětlíme všechny dostupné služby, jaké prostředky budou použity a kdy bude úklid probíhat a sestavíme pro Vás cenovou kalkulaci zdarma. 

Při využití našich pravidelných služeb získáte výhodnou slevu na ostatní naše úklidové služby, můžete tak využít třeba čištění koberců, mytí oken, čištění digestoří a vzduchotechniky a další služby.