Když sněží, je to půvabné. Pokud ovšem nejste majitel velikých ploch v průmyslových areálech nebo nepotřebujete udržovat v pořádku chodník a schodiště před kancelářskou budovou, hotelem, školou nebo jakoukoli jinou budovou, která musí i v sebekrutější zimě fungovat.

Úklid sněhu je také úklid, a proto není divu, že jej naše úklidová firma nabízí jako jednu ze svých služeb. Poradíme si se všemi povrchy a zajistíme, že Vaše cesty budou sjízdné a chodníky schůdné. Provádíme jednorázový i pravidelný úklid a zcela se přizpůsobíme všem Vašim požadavkům.

A proč vlastně využít při odklízení sněhu služeb úklidové firmyÚklid sněhu zpravidla vyžaduje speciální vybavení, ať už se jedná o sněhové frézy a bagříky, nebo různá hrabla, škrabky na led a posypové směsi. Kdyby měl každý živnostník všemi těmito potřebami disponovat, znamenalo by to značnou sumu peněz nutnou k zakoupení, udržování a skladování věcí, které jsou potřeba pouze několikrát do roka.

HLAVNÍ VÝHODY

  • flexibilita – úklid sněhu provedeme kdykoli bude třeba
  • ušetříte místo a peníze za vybavení pro úklid sněhu
  • můžete se věnovat pouze předmětu svého podnikání a nikoli sněhu

Jakožto profesionální úklidová firma dbáme na dokonalé provedení všech prací, ovšem stejně tak i na kvalitu používaných přístrojů a chemikálií, tedy především posypových hmot. Pro posyp používáme zásadně schválených směsí speciálně k tomu účelu určených, které nepoškozují přírodu ani nejsou zdraví škodlivé.

Pokud se chcete zbavit problémů, které s sebou přináší úklid sněhu, spolehněte se na nás. Je už jenom jeden lepší způsob, jak se zbavit sněhu, než povolat naši úklidovou firmu. Počkat na jaro, až se oteplí a sníh roztaje a odteče. To si ovšem většina podnikatelů nemůže dovolit, a proto je tu naše firma, aby Vás sněhu zbavila.

Poptat naše služby

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům.
Vyplňte tento krátký formulář a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.