Technologie

Využíváme moderních technologií, které nám umožňují provádět údržbu vašich prostor rychle a kvalitně.

JAK PŘI ÚKLIDU POSTUPUJEME

Mnoho firem provádí úklid klasickým způsobem. Ta je sice efektivní, ale nepřináší zákazníkům maximální užitek. Proto využíváme technologii předběžné přípravy, která je rozšířená především v západních zemích. Výsledkem je výrazné zvýšení produktivity práce, což se příznivě projevuje i na cenách našeho úklidu.

Základem „předběžné přípravy“ je univerzální plastový vozík s užitečným příslušenstvím. Před každým úklidem je rovněž nezbytné připravit dostatečný počet mopů, na které se později nanesou čisticí prostředky. Během úklidu tak naši pracovníci nemusí ztrácet čas praním mopu, jednoduše jej vymění za nový. Podle našich zkušeností zkracuje technika předběžné přípravy dobu úklidu až o 40 %.

Čištění podlah

Pravidelná péče o kamenné podlahy, linolea, koberce a parkety je nezbytnou součásti úklidu obytných i kancelářských prostor. Nemusíte pokládat nové podlahy, jakmile se ty stávající opotřebují. Naši specialisté zbaví tyto povrchy všech nečistot, ošetří je vhodnými prostředky a nakonec zajistí, aby si uchovaly svůj atraktivní vzhled co nejdéle.

Mytí oken

Na mytí oken vybíráme osvědčené přípravky, které zajišťují skleněným povrchům dokonalý lesk. Využíváme tradičních technologií a moderní úklidové chemie s antistatickým účinkem. Stejně důležité jsou ale také zkušenosti našich pracovníků. Víme, jak jednoduše a přitom efektivně čistit okna, jejich rámy nebo třeba prosklené výplně dveří, a to jak při úklidu domácností, tak i kanceláří či průmyslových prostor.

Chcete zjistit, jak provádíme ostatní úklidové práceKontaktujte nás, rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.

Zajímá Vás cena úklidové služby v Praze? Podívejte se na náš ceník.

Mytí oken
  • Kompletní služba včetně rámů
od6 Kč/m2
Mytí výloh
  • Kompletní mytí výloh včetně rámů
od5 Kč/m2
Pravidelný úklid
  • Pravidelný denní úklid vnitřních prostor
od 0.55 Kč/m2
Čištění podlah
  • Strojové mytí podlahových ploch kartáčem a brusnými pady
od2 Kč/m2