Chcete znát několik zásadních důvodů, proč si neuklízet sám, ale využít úklidovou firmu?

  • Šetříme Váš čas a energii
  • Díky zkušenostem uklízíme rychle a kvalitně
  • Především jde ale o účinnost čištění. Víme jak co čistit, máme profesionální stroje i čisticí prostředky.

PROFESIONÁLNÍ ČISTÍCÍ STROJE

Běžnému člověku ani firmě se nevyplatí pořizovat profesionální úklidový stroj, tyto stroje jsou často velmi drahé, komplikované a neskladné a proto jsou rozumnou investicí pouze pro firmu, která se úklidu věnuje a může jejich nákup efektivně využít, má je kde skladovat a jak opravovat. Protože ale mají daleko lepší výkon, jsou specializované a dají se nastavit na požadovaný úkol, nebude nikdy úklid bez nich tak efektivní jako s profi stroji. Bez těchto strojů strávíte úklidem mnohem déle a nikdy s tak dobrými výsledky. Existuje jednoduché řešení – využijte úklidovou firmu, vyplatí se Vám to i časově a především kvalitou.

ÚČINNÁ CHEMIE

Účinnost čištění ovlivňují nejen použité stroje, ale hlavně a především použité čisticí prostředky, bez nich se nedá úklid provést kvalitně. I zde má profesionální úklidová firma náskok před úklidem svépomocí

  • Klasické čisticí prostředky musí počítat s použitím na více povrchů a nečistot, nikomu by se nevyplatilo kupovat tři různé prostředky na tři trochu odlišné koberce. Z toho důvodů obsahují běžně dostupné prostředky méně účinných látek tak, aby se zaručilo, že nikdy čištění povrch nepoškodí.
  • Profesionální čisticí prostředky obsahují daleko více účinných látek, to proto, že vyškolená obsluha zná potřebné dávkování pro různé povrchy a stupně znečištění, díky tomu může být aplikováno přesně potřebné množství účinných látek bezpečně, čímž se dále zvyšuje účinnost čitštění.

Profesionální prostředky, které používáme, jsou navíc perfektně dezinfekční, čímž dále násobí svou účinnost čištění. Díky kvalitě prostředků a pomůcek jsme schopni odstranit i velmi odolné skvrny, jako například bahno či krev, se kterými bychom si s prostředky ze supermarketů neporadili. Pozor, vždy ale platí, že nejjistějším způsobem odstranění skvrn je nepokoušet se o to svépomocí, a zavolat nás na pomoc co nejdříve.

Kontaktujte nás, nabízíme všechny druhy úklidu, kdykoliv a jakkoliv je potřebujete. Těšíme se na spolupráci.

Chci vědět víc

Podívejte se na příklady níže, jakými zakázkami se v této kategorii zabýváme:

Poptat naše služby

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům.
Vyplňte tento krátký formulář a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.