KRYSTALIZACE MRAMORU

Krystalizace mramoru snižuje náklady na jeho údržbu a poskytuje dlouhodobou ochranu před nežádoucím opotřebením. Součástí této služby je těsnění švů a trhlin, záplatování a dokonalé vyleštění povrchu.

Za kvalitu odvedené práce ručíme šestiměsíční zárukou. Pokud se objeví během této doby na podlaze opotřebení, odstraníme jej na vlastní náklady.

OŠETŘENÍ PODLAH POLYMEREM

Polymer spolehlivě chrání podlahy před opotřebením a zároveň usnadňuje jejich údržbu. Přímo ideální je pro povrchy z PVC, linolea nebo přírodního kamene. Největší výhodou podlah potažených polymerem je, že si udrží svůj zářivý lesk i při vysoké zátěži. Péče o takto ošetřené povrchy navíc nevyžaduje speciální přípravky ani vybavení.

ČIŠTĚNÍ VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE

Nadměrné znečištění vzduchotechniky negativně působí na lidské zdraví a zvyšuje náklady na provoz těchto zařízení. Firmám i domácnostem se proto vyplatí nechat je po určité době kompletně vyčistit.

Máme zkušenosti se vzduchotechnikou mnoha typů a značek. Využíváme moderní způsoby čištění, které odstraní veškerý prach, plísně, houby i bakterie. Můžeme vám tak bez obav zaručit, že po vyčištění klimatizace bude vzduch ve vašich interiérech mnohem příjemnější.

  • Pracujeme s přípravky speciálně určenými pro klimatizace.
  • Rádi vám doporučíme, jak vzduchotechniku správně udržovat.

Podívejte se na příklady níže, jakými zakázkami se v této kategorii zabýváme:

Poptat naše služby

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům.
Vyplňte tento krátký formulář a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.