ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Top Cleaning je mladá a dynamická úklidová firma, jež působí na trhu poskytování úklidových služebv Praze od roku 2007. Zajišťuje veškeré nejčastěji požadované úklidové služby a řadí se tak do skupiny všech společností, které se nazývají úklidové firmy. Veškeré úklidové služby lze objednat jak jednorázově, tak také pravidelně. A co vše nabízíme?

nabídka úklidových služeb

ÚKLID KANCELÁŘÍ
Nejžádanější druh úklidu obvykle zahrnuje čištění koberců, odstranění prachu, čištění čalouněného nábytku, mytí oken a vynesení odpadků. Dle přání zákazníka však může obsahovat i speciální práce jako čištění omítky, úklid a čištění sociálních zařízení, čištění radiátorů, svítidel a podobně.
Úklidové služby pro hotely
Kromě všech druhů úklidu nabízíme hotelům a restauracím také pomocný personál. Náš pomocný personál, který dovede nahradit i doplnit Vaše vlastní zaměstnance, pomoci v kuchyni či zajistit běžné úklidové služby je vždy k dispozici.
Čištění koberců
K čištění koberců používáme těch nejmodernějších technologií, především čističů s protiběžnými kartáči a elektrostatickým sběračem nečistot a nejúčinnějších, ale zároveň zcela nezávadných chemikálií, které zajistí dokonalé a šetrné vyčištění veškerých, tedy i vzácných koberců. Stačí zavolat či napsat.
Úklidové služby pro školy
Naše firma, tak jako mnoho jiných v současné době, nabízí své služby k dispozici pro školy a školky. V poslední době se stává čím dál častěji, že školy či školky, ať už soukromé či státem zřizované, využívají služeb úklidových firem.
ÚKLID DOMÁCNOSTÍ
Úklid panelových i činžovních domů a bytů, pravidedlný i jednorázový úklid domácností a rodinných domů. Klasické úklidové práce jako luxování, mytí podlah, čištění koberců, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid a dezinfekce sociálních zařízení nebo mytí oken mohou být dále doplněny speciálními činnostmi na přání zákazníka.
Speciální úklidové práce
Speciální úklidové služby jako je krystalizace mramoru, ošetření podlah nebo čištění čalouněného nábytku. Díky těmto službám Váš mramor, podlahy i nábytek zůstanou svěží a jako nové i po mnohaletém používání. Díky nejmodernější technice dokážeme téměř nemožné.
Generální úklid
Generální úklid zahrnuje práce, které bývají obvykle prováděny zřídka. Krom běžných prací, obsahuje generální úklid také vše ostatní, co je dále potřeba. Ať už to má být čištění lamp a lustrů, mytí radiátorů, čištění kuchyňských linek, mytí mříží a držadel, odvoz stavební suti nebo čištění fasády. S námi již nic nebude problémem.
Úklid sněhu
Odklizení sněhu z cest, chodníků, schodišť i velikých ploch, osekání nebezpečných rampouchů i odstranění ledu a aplikace posypu. To vše zajistíme. Je zbytečné stresovat se s jakýmkoli druhem úklidu, když je zde úklidová firma, která vše dovede zvládnout na jedničku. Žádný strach, zavolejte Top Cleaning.

Pro cenovou kalkulaci na míru nás neváhejte kontaktovat pomocí uvedeného formuláře.

Mohlo by Vás zajímat

JAK ZVOLIT SPRÁVNÝ STROJ NA PODLAHOVÉ ČIŠTĚNÍ

Aby bylo možné vybrat ten správný stroj na čištění podlah, musí se vzít v úvahu řada technických vlastností pro tento úklid. V první řadě je potřeba promyslet jaký […]
Číst více

ČIŠTĚNÍ ŽALUZIÍ

Žaluzie jsou jedním z nepostradatelných atributů prakticky každých oken, alespoň v kancelářích a komerčních prostorech. Při úklidu kanceláří se nicméně často zapomíná, že i žaluzie vyžadují nutnost pravidelné péče. […]
Číst více