ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

Koberce se nacházejí ve většině domácností a také v mnoha kancelářských a administrativních budovách. Je to jednoduše proto, že jsou příjemné pod nohy, tepelně i zvukově izolují a vytvářejí pocit domova. Krom toho ovšem také absorbují prach a pro laika jsou takřka nevyčistitelné. Od toho jsou zde úklidové firmy a služba čistění koberců.

Pokud chcete čištění koberců provést svépomocí, může váš úklid vést i k poškození koberce, rozhodně však ne k jeho důkladnému vyčištění. Jen úklidové firmy jsou schopny dosáhnout dokonalých výsledků díky vybraným technologiím a profesionálním zaměstnancům.

Čistění koberců je odborná práce, kterou nemůže dělat jen tak někdo. Proto k Vám pošleme dobře vyškolené a zkušené odborníky, kteří si poradí se všemi druhy čištění kobercůÚklid měkké a hebké části Vaší podlahy tak bude skutečně pořádný a odstraní nejen viditelnou špínu, ale i nečistoty ukryté hluboko ve struktuře koberce.

Čištění koberců je však také technicky náročný úklid, takže je důležité vše dobře promyslet, zvolit vhodný způsob čištění (suché, mokré, hloubkové,..) a vhodné chemikálie. Proto si naši technici přijdou koberec osobně prohlédnout a až potom Vám doporučí ideální postup s ohledem na jeho stáří a stav.

Každý koberec je jiný, a proto je i přístup naší úklidové firmy individuální. Díky tomu dovedeme dokonale ošetřit a vyčistit všechny druhy a typy koberců, což nejenom zvýší jejich krásu, ale také prodlouží jejich životnost a ozdraví ovzduší v pokoji. V koberci se totiž drží velké množství alergenů a prachu a pouze čistění koberců je cestou, jak se těchto zdravotních škůdců zbavit.

  • zaměřujeme se také na údržbu orientálních a starožitných koberců
  • syntetické koberce čistíme přímo u zákazníka

Čistění koberců od úklidové firmy je nejjistější a nejbezpečnější způsob, jak provést úklid koberce. A čištění koberců od úklidové firmy TopCleaning je to nejlepší a nejpořádnější ze všech čištění koberců. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Poptat naše služby

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům.
Vyplňte tento krátký formulář a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.