Mytí oken a výloh

Mytí oken a výloh

Okna a výlohy jsou to, co je při pohledu zvenku vidět jako první, a zároveň to, co nám umožňuje vidět vnějšek a co přivádí světlo, pokud se nacházíme uvnitř budovy. Okna a výlohy musí být dvojnásobně čisté právě proto, že jsou vidět z obou stran. A jak zajistit jejich dokonalou čistotu? Pomocí úklidové firmy a služeb mytí oken a mytí výloh.

Mytí oken není jako jiný úklid, neboť okna se nacházejí ve výškách a k tomu, aby se k nim zaměstnanci úklidové firmy dostali, je často zapotřebí profesionálního vybavení pro průmyslové horolezce. Tím samosebou firma TopCleaning disponuje, stejně jako nejlepšími odborníky, kteří zvládnou pracovat ve všech výškách.

Mytí oken a výloh svěřené specialistům

Firma TopCleaning nabízí profesionální mytí oken domů, kanceláří a průmyslových prostor, obchodů, restaurací a dalších zařízení. Zvláštní pozornost je pak věnována mytí oken, jež vedou do rušných ulic, na která je často nutné použít speciálních čisticích prostředků. Nutno dodat, že TopCleaning nepoužívá jen tak ledajaké čisticí přípravky jako jiné úklidové firmy. Naše chemikálie jsou stoprocentně účinné, ale také zdravotně nezávadné a certifikované pro svůj konkrétní druh využití.

Mytí oken i mytí výloh může stejně jako jiný úklid proběhnout jednorázově, třeba po malování nebo jiném krátkodobém znečištění, nebo je možno domluvit pravidelné mytí, aby byl jejich lesk konstantní a nikdy se nestalo, že začnou být zašlé. Při pravidelném mytí oken a výloh lze využít také výhod pro stálé zákazníky.

  • zajišťujeme mytí oken ve všech patrech a výškách
  • veškeré práce provádějí zkušení a školení odborníci pomocí certifikovaných čisticích prostředků

Má-li to někde vypadat tak, že tam proběhl úklid, musí nutně dojít také na mytí výloh a mytí oken. Proto se od naší úklidové firmy dočkáte těchto služeb na té nejlepší úrovni, která předčí všechny ostatní úklidové firmy. Bez mytí oken a mytí výloh není úklid.

nezávazná poptávka našich služeb