Pomocný personál

Pomocný personál

Vlastníte či provozujete hotel nebo restauraci, vše zvládáte sami jen se svými zaměstnanci a myslíte si, že Vám úklidová firma nebo úklidová agentura nemá co nabídnout? I když to tak nemusí vypadat, úklidová firma nezajišťuje pouze úklid a stále bdí jako Vaše pojistka. Jakto? Kdykoli se totiž může stát, že někteří Vaši zaměstnanci nebudou moci, ať už z jakéhokoli důvodu, nastoupit do práce nebo zastat určitou činnost. Co teď? Hosté čekají a Vy nemáte nikoho, kdo by plnil jejich přání a udržoval hotel či restauraci v pořádku. A to je právě okamžik, kdy přijde na řadu úklidová firma.

Naše úklidová firma zajišťuje pomocný personál do hotelů a restaurací, který Vás kdykoli zbaví problémů s nedostatkem pracovních sil. Náš pomocný personál zvládne vše, co bude třeba. Vypomůže v kuchyni, provede běžný úklid menšího rozsahu nebo jinak nahradí Vaše vlastní zaměstnance.

Hlavní výhody

  • nemusíte náhle hledat nové zaměstnance
  • zodpovědné pracovníky k Vám pošleme ve velmi krátké době
  • není problém se sebekratší dobou úvazku

Náhradní pomocný personál obvykle dodáváme pouze na dobu několika dní. V případě potřeby se však lze domluvit i na delším období. Přesvědčte se, že úklidová firma a úklidová agentura nejsou jenom úklid a úklid. Pomůžeme Vám zvládnout kritické situace, zabráníme Vašim problémům a umožníme Vám zvýšit svou prestiž úspěchy, kterých by bez dostatečného počtu zaměstnanců nebylo možné dosáhnout.

Náš pomocný personál využijete nejen při náhlé indispozici vlastních zaměstnanců, ale také třeba při náročných a výjimečných akcích, na které je vždy potřeba více personálu. Bez nás by mohlo být problematické shánět pro náhle objednanou návštěvu habešského císaře dostatek zodpovědných pracovních sil. S našimi zaměstnanci však zvládnete i tu nejvelkolepější akci bezvadně.

nezávazná poptávka našich služeb