Speciální úklidové práce

Speciální úklidové práce

Krystalizace mramoru

Krystalizace mramoru snižuje náklady na jeho údržbu a poskytuje dlouhodobou ochranu před nežádoucím opotřebením. Součástí této služby je těsnění švů a trhlin, záplatování a dokonalé vyleštění povrchu.

Za kvalitu odvedené práce ručíme šestiměsíční zárukou. Pokud se objeví během této doby na podlaze opotřebení, odstraníme jej na vlastní náklady.

Ošetření podlah před polymerem

Polymer spolehlivě chrání podlahy před opotřebením a zároveň usnadňuje jejich údržbu. Přímo ideální je pro povrchy z PVC, linolea nebo přírodního kamene. Největší výhodou podlah potažených polymerem je, že si udrží svůj zářivý lesk i při vysoké zátěži. Péče o takto ošetřené povrchy navíc nevyžaduje speciální přípravky ani vybavení.

Čištění vzduchotechniky a klimatizace

Na vaše přání můžeme do úklidu domácnosti zahrnout i šetrné praní a žehlení různého prádla. Poradíme si s oděvy, ložním prádlem i jemnými záclonami. Díky propracovanému systému praní a žehlení jsou naše služby často výhodnější, než jaké nabízí současné prádelny.

Máme zkušenosti se vzduchotechnikou mnoha typů a značek. Využíváme moderní způsoby čištění, které odstraní veškerý prach, plísně, houby i bakterie. Můžeme vám tak bez obav zaručit, že po vyčištění klimatizace bude vzduch ve vašich interiérech mnohem příjemnější.

  • Pracujeme s přípravky speciálně určenými pro klimatizace.
  • Rádi vám doporučíme, jak vzduchotechniku správně udržovat.

nezávazná poptávka našich služeb