Úklid společných prostor

Úklid společných prostor

V bytových domech jsou společné prostory častým tématem diskuze. Kdo, kdy a jak by je měl uklízet, vždyť je sdílí celý dům. Tyto společné prostory zároveň jsou reprezentativní částí pro každého z nájemníků. Nejen z těchto důvodů je dobré úklid společných prostor nezanedbávat.  Málokdo z obyvatel však má dostatek času na to, aby úklid v prostorách prováděl. Proto je nejelegantnějším řešením spolupráce s úklidovou firmou.

Úklid společných prostor bytových domů patří k našim nejvyužívanějším službám. Naše firma má bohaté zkušenosti se všemi druhy úklidů. Díky našim širokým zkušenostem plně chápeme požadavky na úklidy společných prostor jednotlivých bytových domů. Nechceme se chvástat nejnižší cenou, protože nejnižší cena neznamená kvalitu, často spíše naopak. Za Vaše peníze jsme ale připraveni Vám nabídnout tu nejvyšší kvalitu služeb, profesionální přístup a stoprocentní čistotu. 

Co úklid zahrnuje

Vše, co budete potřebovat uklidit! Úklid i čas provedení podřídíme vašim potřebám tak, abyste měli jistotu, že bude vše uklizenou. Zodpovědní a profesionální přístup našich zaměstnanců, personální zodpovědnost za kvalitu práce a kontrola kvality od našeho managementu je samozřejmostí. Stejně tak samozřejmě bereme použití té nejlepší a především zdravotně nezávadné chemie, povětšinou dovezené z Německa.

  • čištění kabiny výtahu, včetně stěn, tabla a případného zrcadla
  • mytí a desinfekci podlah na všech patrech včetně schodiště
  • otírání a čištění zábradlí
  • čištění zvonků, schránek a svítidel a ostatního venkovního vybavení
  • mytí a čištění venkovních prostor jako například sbírání odpadků či hrabání listí nebo v zimě úklidu sněhu
  • čištění a mytí vstupních dveří a venkovního osvětlení

     

Veškeré uvedené služby jsou ilustrací, každý požadavek našich klientů individuálně vyřešíme, nad rámec pravidelného úklidu můžeme smluvně zajistit například nárazové mytí okenčištění fasády, či sekání trávy.

nezávazná poptávka našich služeb