VÝHODY S NAŠÍ ÚKLIDOVOU FIRMOU

VÝHODY S NAŠÍ ÚKLIDOVOU FIRMOU

V dřívějších dobách bylo zvykem, že každá hospodyně uklízela svůj byt a každý živnostník svůj obchod. Tyto doby jsou ovšem dávno tytam a dnes stále více přichází do módy úklid v podání úklidové firmy. Je to proto, že tato varianta přináší mnoho výhod, o nichž se můžete dočíst právě zde. Proč si nás vybrat?

1. ZAMĚSTNÁVÁME POUZE PROFESIONÁLY

Naši zaměstnanci jsou zkušení mistři svého oboru, neboť každý se věnuje pouze velmi úzké specializaci a je důkladně a pravidelně školen a vzděláván.

2. INVESTUJEME DO MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ

Technický pokrok jde stále kupředu a my jdeme s ním. Díky tomu můžeme vždy nabídnout nejlepší možnou kvalitu úklidových služeb.

3. ZVLÁDNEME TOHO OPRAVDU HODNĚ

Rozsah naší nabídky pokrývá takřka všechny druhy úklidových prací, které můžete potřebovat. Zajišťujeme úklid domácnostíúklid kanceláří, průmyslový úklid i veškeré práce na zkulturnění vnějšího prostředí, tedy kupříkladu odklízení listí a sněhu nebo péče o trávník. Poskytujeme také pomocný personál pro hotely a restaurace.

4. JSME FLEXIBILNÍ

Stačí pouze říci, kdy, kde a co je třeba uklidit. Do práce se pustíme klidně hned zítra a přizpůsobíme veškeré práce přesně Vašim požadavkům.

5. JSME DOBŘE POJIŠTĚNI

Naše úklidová firma je pojištěna u pojišťovny Kooperativa na škodu až do pěti milionů korun. Nikdy se tak nemusíte obávat něčeho nečekaného, na co bychom nebyli připraveni.

Co se týče úklidu, předčíme téměř každého. Jsme dokonale vybaveni a připraveni na všechny úklidové práce, které jen můžete potřebovat. Stačí pouze zavolat či napsat a můžete se sami přesvědčit, že jste zvolili dobře.

Mohlo by Vás zajímat

JAK ZVOLIT SPRÁVNÝ STROJ NA PODLAHOVÉ ČIŠTĚNÍ

Aby bylo možné vybrat ten správný stroj na čištění podlah, musí se vzít v úvahu řada technických vlastností pro tento úklid. V první řadě je potřeba promyslet jaký […]
Číst více

ČIŠTĚNÍ ŽALUZIÍ

Žaluzie jsou jedním z nepostradatelných atributů prakticky každých oken, alespoň v kancelářích a komerčních prostorech. Při úklidu kanceláří se nicméně často zapomíná, že i žaluzie vyžadují nutnost pravidelné péče. […]
Číst více